fbpx

Monter Banja Luka

loft, konkurs za posao

Samostalni ste, brzi i organizovani, idealan ste kandidat za našu novu otvorenu radnu poziciju. Loft Design House u potrazi je za monterom!

Opis radnog mjesta:

  • Isporuka namještaja na adresu kupca,
  • montaža namještaja na adresi kupca,
  • montaža namještaja za izlog salona,
  • montaža vodilica i zavjesa na adresi kupca,
  • kontrola robe prilikom preuzimanja i utovara namještaja,
  • samostalno obavljanje radnih zadataka,
  • organizovanje radnih aktivnosti po planu,
  • održavanje zaduženog alata i sredstava za rad,
  • prijem i izdavanje robe,
  • organizacija skladišta i održavanje higijene skladišta.

Uslovi:

  • Minimalno SSS,
  • minimalno 2 godine iskustva u istim ili sličnim poslovima,
  • rad u smjenama.

Ljubazni ste, odgovorni, komunikativni i pozitivni?! Volite timski rad te ste spremni na učenje i rad u dinamičnom okruženju, prijavite se već danas, a uslovi koje nudimo su:

  • Rad u dinamičnom okruženju,
  • nagrađivanje kroz sistem praćenja osobnog učinka.

Zainteresovani svoje prijave sa CV za posao Monter Banja Luka mogu poslati putem opcije “Prijavite se za posao”.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 31.08.2022

    Datum objave: 01.08.2022

    Lokacija: Banja Luka