fbpx

Monter liftova BiH

Tri best, liftovi, konkursi za posao

„TRI BEST“ d.o.o., Ramići bb, Banja Luka, preduzeće za projektovanje, proizvodnju, usluge, trgovinu i zastupanje, bavi se projektovanjem, proizvodnjom, montažom i servisom liftova u oblasti metalske industrije, zbog proširenja svojih aktivnosti, raspisuje Oglas za prijem u radni odnos:

Opis radnog mjesta:

  • Obavlja poslove montaže liftova, uz obavezno planiranje i izvještavanje o urađenom,
  • vrši montiranje, ugradnju i zamjenu liftova u stambenim zgradama, industrijskim pogonima i ostalim objektima,
  • vrši trebovanje potrebnog materijala i potrošnog materijala-alata u skladištu,
  • svakodnevno obavlja sve predradnje za pripremu radnog mjesta (priprema i postavljanje alata),
  • provjerava funkcionalnost i pohabanost alata i opreme,
  • vrši popunjavanje dnevnika rada,
  • obavlja poslove prema procedurama i uputstvima i po nalogu neposrednog rukovodioca.

Opšti uslovi:

  •  III/IV stepen stručne spreme,
  • radno iskustvo poželjno,
  • vozačka dozvola.

Posebni uslovi:

  • Samostalnost u radu, samoinicijativnost, organizacione sposobnosti.

Zainteresovani kandidati koji ispunjavanju gore navedene uslove za posao Monter liftova BiH mogu svoje Prijave/Biografije poslati putem opcije “Prijavite se za posao”.

Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati na broj tel. 051/394-076.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 2

    Datum isteka: 05.10.2022

    Datum objave: 20.09.2022

    Lokacija: BiH