fbpx

Njegovateljica Las Vegas

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, objavljuje oglas za otvoreno radno mjesto:

Opis posla:

  • Svakodnevna pomoć ženskoj osobi sa invaliditetom srednje životne dobi (40 godina).

Uslovi:

  • Ženska osoba od 30 do 45 godina starosti,
  • fizički sposobna,
  • odgovorna i uredna osoba,
  • obavezna viza za Ameriku, državljani Hrvatske mogu i bez vize.

Nudimo:

  • Plaćeni troškovi puta,
  • plaćeni troškovi života (smještaj u kući, auto, hrana).

Više informacija  za posao Njegovateljica Las Vegas možete dobiti na broj telefona WhatsApp/Viber +17022907995.

Broj izvršilaca: 1

Datum isteka: 08.07.2022

Datum objave: 09.06.2022

Lokacija: Las Vegas