fbpx

Operater na CNC strugu/glodalici Laktaši

Ovaj oglas je istekao
hidraulika flex, konkurs za posao

Zbog povećanog obima posla Hidraulika flex doo iz Laktaša raspisuje konkurs za popunu sledećih radnih mjesta:

Opis posla:

  • Rad na CNC obradnim centrima za obradu metala postupkom struganja i glodanja,
  • izbor i priprema steznih, reznih i mjernih alata na osnovu radnog naloga tj. tehnološkog postupka,
  • priprema mašine za obradu,
  • prilagođavanje programa CNC mašine po potrebi uz prethodnu saglasnost neposrednog rukovodioca,
  • stalna kontrola proizvedenih komada, vizuelna i uz pomoć mjernih instrumenata,
  • svakodnevno održavanje i kontrola ispravnosti mašine i alata.

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo u navedenoj oblasti.

Oglas ostaje otvoren do popune radnih mjesta.

Prijave za posao Operater na CNC strugu/glodalici Laktaši  možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”, poštom na adresu: Jovana Cvijića 3 78250 Laktaši,  Ili direktno u prostorije firme sa naznakom prijava za posao.

Broj izvršilaca: 10

Datum isteka: 30.09.2022

Datum objave: 31.08.2022

Lokacija: Laktaši