fbpx

Operater u kontakt centru Banja Luka

Flex Credit kao dio MV Finance Grupe vodeći je igrač u prodaji brzih kredita u zemljama poput Rumunije, Bugarske, Španije, Makedonije, Bosne i Hercegovine. Naša kompanija vodi inovativnu politiku i vjeruje da je lični razvoj najvažniji. Zato se usuđujemo nazvati atraktivnim poslodavcem za sve one koji traže izazov. Za našu kancelariju u Banjoj Luci potreban nam je:

Opis posla:

  • Kontaktiranje klijenata radi kompletiranja onlajn aplikacija,
  • kontaktiranje postojećih i novih kupaca u cilju promocije,
    različitih prodajnih kampanja i novih proizvoda,
  • odgovaranje na dolazne pozive klijenata,
  • briga o potrošačima,
  • administracija primljenih informacija u bazi podataka.

Potrebne kvalifikacije i vještine:

  • Izvrsne komunikacione vještine,
  • organizacija i odgovornost,
  • sposobnost za individualni i timski rad,
  • rad i savjesnost,
  • fleksibilnost za rad sa širokim spektrom ljudi,
  • pažnja prema detaljima i orjentacija na rezultate,
  • analitičko razmišljanje i vještine određivanja prioriteta,
  • poznavanje MS Office paketa,
  • relevantno iskustvo od najmanje 1 godine će se smatrati prednošću.

Nudimo:

  • Atraktivna plata plus mjesečni bonusi prema politici kompanije,
  • mogućnost za profesionalni razvoj i napredovanje,
  • mogućnost dodatne obuke i koučinga,
  • dinamični uslovi rada u brzorastućoj kompaniji.

Prijave za posao Operater u kontakt centru Banja Luka možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 4

    Datum isteka: 20.08.2022

    Datum objave: 21.07.2022

    Lokacija: Banja Luka