fbpx

Operateri na uplatnom mjestu Jova bar Banja Luka

maxbet, konkurs za posao

MaxBet raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Prijem uplata, izdavanje tiketa i isplaćivanje dobitnih tiketa,
  • komunikacija sa igračima i pružanje potrebnih informacija vezanih za uslove i način igranja,
  • štampanje rezultata, dnevnih ponuda i dodataka, ažuriranje oglasne table, uključivanje prenosa sprotskih događaja,
  • održavanje urednosti radnog prostora.

Uslovi:

  • Minimalno SSS (III ili IV stepen),
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • poznavanje rada na računaru,
  • komunikativnost, timski duh, profesionalnost, odgovornost i lojalnost.

Nudimo:

  • Platu 1000 KM + topli obrok.

Zainteresovani kandidati za posao Operateri na uplatnom mjestu Jova bar Banja Luka svoju prijavu mogu poslati putem opcije “Prijavite se za posao”.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 2

    Datum isteka: 24.12.2022

    Datum objave: 25.11.2022

    Lokacija: Banja Luka