fbpx

Operativac na mašinama za brizganje plastike Laktaši

spektar, konkursi za posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, proizvodnu kompaniju traži izvršioce za radno mjesto:

Opis posla:

  • Operativni poslovi na mašinama za brizganje plastike.

Uslovi:

  • SSS – mašinski tehničar, elektro tehničar, mehatroničar, automatičar,
  • minimalno 1 godina radnog iskustva,
  • aktivno korištenje računara,
  • sklonost timskom radu,
  • odgovornost,
  • motivacija za ovu vrstu posla.

Nudimo:

  • Privlačni uslovi rada,
  • mogućnost napredovanja i usavršavanja,
  • rad u tri smjene,
  • mogućnost naknadnog zaposlenja u inostranstvu.

Prijave za posao Operativac na mašinama za brizganje plastike Laktaši možete slati putem opcije “Prijavite se za posao” ili putem Vibera 065/200-444.

Napomena: Biće razmatrani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 31.07.2022

    Datum objave: 06.06.2022

    Lokacija: Laktaši