fbpx

Pomoćni radnik na građevini Nova Topola, Gradiška

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za Klijenta traži izvršioca na period od minimalno godinu dana za radno mjesto:

Opis poslova:

  • Pomoćni poslovi na izgradnji poslovnog objekta.

Uslovi:

  • Motivacija za ovu vrstu radnog angažovanja,
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u građevinarstvu, nije uslov.

Poslodavac nudi:

  • Posao na određeno vrijeme, minimalno godinu dana.
  • platu obračunatu po satu 5,00 KM/h,
  • prijavu po zakonu o radu,
  • obezbjeđen topli obrok,
  • plaćen prevoz.

Prijave na konkurs Pomoćni radnik Nova Topola, Gradiška slati putem opcije “Prijavite se za posao”, ili na telefon 051/ 321 930, Viber 065/200-444.

Biće razmatrani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 05.12.2022

    Datum objave: 25.11.2022

    Lokacija: Gradiška, Nova Topola