fbpx

Praktikant u službi Logistike Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
SHP CELEX

Vrijedni ste i ambiciozni?! Želite steći dragocjeno iskustvo u radu?! Tražite tim koji će Vam pružiti mogućnost da učite i kontinuirano napredujete?! Prijavite se na jedan od navedenih konkursa:

Potrebna znanja i vještine:

  • Poznavanje rada na računaru (MS office),
  • poznavanje engleskog jezika,
  • završen saobraćajni ili ekonomski fakultet (bez radnog iskustva).

Očekuje vas:

  • Edukacija i uvođenje u zanimljiv posao,
  • rad u dinamičnom timu,
  • prijatna radna atmosfera,
  • mogućnost kontinuiranog razvoja.

Od vas očekujemo:

  • Samoinicijativnost i samostalnost u radu,
  • razvijene komunikacijske vještine i dinamičnost,
  • savjesnost, pedantnost i dobru organizaciju.

Opis poslova:

  • Rad na odjeljenju logistike,
  • koordinacija kretanja materijala,
  • izrada otpremnica, dostavnica,
  • podrška potrebnim aktivnostima sa ostalim članovima tima.

Prijave za posao Praktikant u službi logistike Banja Luka sa biografijom možete slati putem opcije “Prijavite se na posao” te biografiju predati lično ili poštom na adresu SHP Celex a.d., Veljka Mlađenovića bb, 78000 Banja Luka.

Broj izvršilaca: 1

Datum isteka: 02.07.2022

Datum objave: 03.06.2022

Lokacija: Banja Luka