Praktikant u službi za Finansije, računovodstvo i poreze Banja Luka

SHP CELEX

Vrijedni ste i ambiciozni?! Želite steći dragocjeno iskustvo u radu?! Tražite tim koji će Vam pružiti mogućnost da učite i kontinuirano napredujete?!  Prijavite se na jedan od navedenih konkursa:

Očekuje Vas:

  • Edukacija i uvođenje u zanimljiv posao,
  • rad u dinamičnom timu,
  • prijatna radna atmosfera,
  • mogućnost kontinuiranog razvoja.

Od Vas očekujemo:

  • Samoinicijativnost i samostalnost u radu,
  • razvijene komunikacijske vještine i dinamičnost,
  • savjesnost, pedantnost i dobru organizaciju.

Potrebna znanja i vještine:

  • Poznavanje rada na računaru (MS office),
  • poznavanje engleskog jezika u govori i pismu, minimalno B1 nivo,
  • završen ekonomski fakultet – diplomirani ekonomista (bez radnog iskustva).

Opis poslova:

  • Upoznavanje sa funksionisanjem službe računovodstva i finansija,
  • upoznavanje sa kontnim planom Republike Srpske,
  • unos faktura u ESO sistem, knjiženje ulaznih faktura od domaćih i stranih dobavljača,
  • komunikacija sa kolegama iz nabavke i skladišta,
  • upoznavanje sa finansijskim karticama kupaca i dobavljača koje se prate na dnevnom nivou,
  • upoznavanje sa propisima iz oblasti računovodstva i
  • upoznavanje i učenje propisa iz oblasti PDV-a.

Prijave sa biografijom za posao Praktikant u službi za Finansije, računovodstvo i poreze Banja Luka možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”, te biografiju predati lično ili poštom na adresu SHP Celex a.d., Veljka Mlađenovića bb, 78000 Banja Luka.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 21.07.2022

    Datum objave: 22.06.2022

    Lokacija: Banja Luka