fbpx

Programer robota za zavarivanje (m/ž)

pmp jelšingrad, konkurs za posao, konkursi, oglasi

"PMP Jelšingrad FMG " je dio međunarodne korporacije PMP Industries iz italijanskog grada Coseano (www.pmp-industries.com/). Specijalizovani smo za izradu teških čeličnih konstrukcija visoke kvalitete. Kao dokaz o uspješnom modelu poslovanja naše firme je podatak da 100% naših proizvoda plasiramo na inostrano tržište. Ponosni smo na naših 250 zaposlenih sa kojim ostvarujemo stabilan rast kako finansijski tako i proizvodnih kapaciteta. Shodno proširenju postojećih proizvodnih kapaciteta, razvoja organizacije i dogovorenih projekata, raspisujemo oglas za radno mjesto:

Uslovi:

  • SSS/VSS,
  • iskustvo u programiranju (poznavanje logičkih operacija),
  • čitanje tehničkih crteža,
  • teoretsko ili praktično iskustvo u zavarivanju,
  • poznavanje engleskog jezika.

Opis posla:

  • Pisanje novih programa za zavarivanje na robotu,
  • otklanjanje nedostataka i stalno unapređivanje postojećih programa,
  • naručivanje potrošnog i repromaterijala za potrebe odjeljenja,
  • praćenje efikasnosti robota i operatera.

Nudimo vam:

  • Stručna obuka uz mentorstvo,
  • iIzazovno radno mjesto sa mogućnošću brzog usavršavanja i napredovanja.

Ukoliko ste motivisani i orijentisani na rezultat, želite da radite u okruženju gdje se cijene korporativne vrijednosti, a ukoliko prepoznajete “PMP Jelšingrad FMG” kao potencijalnog poslodavca, ljubazno Vas molimo da Vašu prijavu i CV za posao  Programer robota za zavarivanje (m/ž) dostavite do 25.02.2023. godine na adresu:  Šeste sanske brigade 3, 78 400 Gradiška ili putem opcije “Prijavite se za posao”.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 25.02.2023

    Datum objave: 25.01.2023

    Lokacija: Gradiška