Programer za izradu 3D programa za CNC obradne centre Slovenija

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, tradicionalnu porodičnu kompaniju za proizvodnju alata (okolina Maribora), traži izvršioce za radno mjesto

Opis posla:

  • Čitanje 2D nacrta,
  • rad sa PTC Creo CAD programom – osnovne funkcije,
  • izrada 3D programa u NCG- CAM programu,
  • saradnja sa konstrukcijom alata i tehnologijom obrade,
  • djelimična izrada tehnologije obrade,
  • rad u jednoj smjeni.

Potrebni uslovi:

  • Mašinski tehničar ili neki viši stepen obrazovanja,
  • minimalno 3 godine iskustva kao 3D programer CNC obradnih centara,
  • osnovno poznavanje CAD PTC Creo,
  • poznavanje izrade programa u NCG CAM,
  • kumunikativna osoba,
  • minimalno razumjevanje slovenskog jezika,
  • spremnost za (do)obrazovanje,
  • spremnost za prekovremen rad.

Preduzeće nudi:

  • Neto platu u visini 1.000 – 1.300 Eur za 176 sati rada mjesečno – ovisno o znanju koje radnik ima,
  • 0,5% dodatak za svaku punu godinu rada,
  • naknadu za topli obrok u visini 6 Eur-a dnevno,
  • naknadu za prevoz na posao u visini 0,12 Eur/km,
  • regres za godišnji odmor u visini cca 1.000 Eur-a,
  • obezbjeđen stan koji je prvu godinu besplatan,
  • mogućnost napredovanja,
  • mogućnost obrazovanja,
  • kada kandidat usvoji potrebna znanja i iskustva, moguć je prema dogovoru, djelimični rad od kuće,
  • ako postoji obostrani interes, moguć je dogovor i u vezi zaposlenja partnera,
  • prva radna dozvola na godinu dana.

Prijave na oglas Programer za izradu 3D programa za CNC obradne centreSlovenija slati putem opcije “Prijavite se za posao”, ili na Viber 065/200-444.

Biće razmatrani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 2

    Datum isteka: 31.07.2022

    Datum objave: 13.05.2022

    Lokacija: Slovenija