fbpx

Proizvodni menadžer BiH Prijedor

konkurs za posao, konkurs za klijenta

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, za Klijenta koji želi ostati anoniman, objavljuje oglas za radno mjesto:

Opis posla:

  • Odgovornost za kompletan process proizvodnje -kvalitet, količine i isporuku proizvoda,
  • kontrola i izdavanje proizvodnih naloga,
  • koordinacija procesa proizvodnje,
  • odgovornost i postavljanje dinamičkog plana proizvodnje,
  • koordinacija sa Projekt menadžerom, pronalaženje adekvatnih proizvodnih i inženjerskih kapaciteta za preuzete projekte,
  • procjena i preuzimanje odgovornosti za ispunjenje rokova,
  • koordinacija sa ostalim dijelovima organizacije.

Uslovi:

  • Višegodišnje menadžersko iskustvo u  proizvodnji,
  • izražene komunikativne i vještine upravljanja,
  • odgovorna osoba fokusirana na izvršavanje zadataka,
  • obavezno dobro poznavanje engleskog jezika u pisanju i govoru.

Prijavu za  posao Proizvodni menadžer BiH Prijedor možete poslati putem opcije “Prijavite se za posao”

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 28.01.2023

    Datum objave: 29.12.2022

    Lokacija: Prijedor