fbpx

Proizvodni radnik Banja Luka

EVOL d.o.o. raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Proizvodnja obuće i galanterije,
  • priprema i štepanje kožne galanterije.

Uslovi:

  • Poželjno KV obućar, ali nije uslov,
  • poželjno radno iskustvo,
  • odgovorna i vrijedna osoba.

Nudimo:

  • Trenutno rad u prvoj smjeni, a u skorijoj budućnosti će biti i druga smjena,
  • rad od ponedjeljka do petka od 6:30 do 14:30 časova, vikend slobodan,
  • zarada osnovica + stimulacija, sve propisano Zakonom o radu.

Svi zainteresovani za posao Proizvodni radnik Banja Luka prijave mogu dostaviti putem opcije “Prijavite se za posao” ili na kontakt telefon 066/ 499-152

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 10

    Datum isteka: 22.12.2022

    Datum objave: 23.11.2022

    Lokacija: Banja Luka