fbpx

Radnica na održavanju higijene Banja Luka

Eurosan raspisuje oglas za posao Banja Luka

Preduzeće Eurosan d.o.o. Banja Luka, sa više od 20 godina iskustva u prodaji profesionalnih sredstava, mašina i alata za održavanje higijene, raspisuje konkurs za:

 Opis posla:

  • Održavanje higijene u buticima odjeće, prije otvaranja istih,
  • moguće i kao dodatni posao za već zaposlene ili studente,
  • rad na 4 sata dnevno.

Uslovi:

  • Osnovno obrazovanje, SSS,
  • radno iskustvo poželjno ali nije obavezno.

Profil kandidata:

  • Odgovoran, vrijedan, profesionalan odnos prema radu, spremnost na učenje i napredovanje u poslu,
  • spremnost na probni rad.

Nudimo:

  • Redovnu platu,
  • zdravstveno i penziono osiguranje,
  • konstantnu edukaciju i učenje,
  • rad u prijatnom okruzenju u zatvorenom i toplom prostoru,
  • mogućnost zaposlenja i na puno radno vrijeme.
  • mogućnost angažovanja i za dodatni rad koji se dodatno plaća (po želji).

Zainteresovani kandidati za posao Radnica na održavanju higijene Banja Luka mogu poslati kraću biografiju putem opcije “Prijavite se za posao” ili  pozvati na telefon 066 912 149.

Nakon prijave odabrani kandidati će biti pozvani na razgovor.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 2

    Datum isteka: 23.02.2023

    Datum objave: 24.01.2023

    Lokacija: Banja Luka