fbpx

Radnica za rad u sportskoj kladionici Laktaši

maxbet, konkurs za posao

MaxBet raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Prijem uplata, izdavanje tiketa i isplaćivanje dobitnih tiketa,
  • komunikacija sa igračima i pružanje potrebnih informacija vezanih za uslove i način igranja,
  • štampanje rezultata, dnevnih ponuda i dodataka, ažuriranje oglasne table, uključivanje prenosa sprotskih događaja,
  • održavanje urednosti radnog prostora.

Uslovi:

  • Minimalno SSS (III ili IV stepen),
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • poznavanje rada na računaru,
  • komunikativnost, timski duh, profesionalnost, odgovornost i lojalnost.

Nudimo:

  • Platu 1000 KM + topli obrok.

Zainteresovani kandidati za posao Radnica za rad u sportskoj kladionici Laktaši svoju prijavu mogu poslati putem opcije “Prijavite se za posao”.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 24.12.2022

    Datum objave: 25.11.2022

    Lokacija: Laktaši