fbpx

Radnici na montaži Laktaši

Ovaj oglas je istekao
spektar, konkursi za posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, proizvodnu kompaniju traži izvršioce za radno mjesto:

Opis posla:

  • Sastavljanje dijelova sklopke u kućištu uz pomoć uređaja za sastavljanje i pneumatskog zavijača-odvijača,
  • ispitivanje sastavljene sklopke na uređaju za ispitivanje i
  • sastavljanje sklopke i dna uz pomoć uređaja za sastavljanje.

Uslovi:

  • Poželjna SSS, nije obavezna,
  • motivacija za rad,
  • spretnost u radu.

Nudimo:

  • Početna plata 650 KM,
  • plaćen minuli rad,
  • plaćen prevoz u visini mjesečne karte,
  • obezbjeđen topli obrok,
  • plaćen prekovremeni rad i stimulacija ukoliko radnik nema odsustva u toku mjeseca,
  • rad u smjenama (prva smjena 06-14h, druga smjena 14-22h)
  • mogućnost dodatne edukacije i usavršavanja,
  • kolektivni godišnji odmor u trajanju 2 sedmice, preostali godišnji odmor radnik koristi po želji u dogovoru sa poslodavcem.

Prijave za posao Radnici na montaži Laktaši možete slati putem opcije “Prijavite se za posao” ili putem Vibera 065/200-444.

Napomena: Biće razmatrani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvršilaca: 5

Datum isteka: 11.10.2022

Datum objave: 30.05.2022

Lokacija: Laktaši