fbpx

Radnici u proizvodnji Aleksandrovac, Laktaši

spektar, konkursi za posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Poslovi u proizvodnji proizvoda od plastike.

Potrebni uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo u proizvodnji, nije uslov,
  • odgovorna osoba,
  • timski orijentisana.

Preduzeće nudi:

  • Radno vrijeme od 07 do 15 časova, neradna subota i nedjelja,
  • plaćen prevoz i obezbijeđen topli obrok u preduzeću, mogućnost stalnog zaposlenja,
  • početna plata 750 KM za prvi mjesec rada, naredna dva mjeseca 800 KM, a istekom ovog ugovora pregovara se ponovo oko iznosa plate i sklapa ugovor o radu na neodređeno vrijeme.

Prijave za posao Radnici u proizvodnji Aleksandrovac, Laktaši slati putem opcije “Prijavite se” ili na Viber 065/200-444.

Biće razmatrani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 12

    Datum isteka: 31.08.2022

    Datum objave: 06.07.2022

    Lokacija: Aleksandrovac