fbpx

Radnici u proizvodnji (m/ž) Nova Topola

Calzedonia oglašava radno mjesto

Кompanija CALZEDONIA GROUP proizvodna jedinica ELLA TEXTILE DOO, NOVA TOPOLA traži  radnike u proizvodnji više izvršilaca m/ž

Opis posla:

  • Razni poslovi u proizvodnji, šivači, kontrolori, pakovanje……

 Uslovi:

  • Radno iskustvo nije obavezno,
  • izražene komunikacijske vještine,
  • odgovornost,
  • spremnost na preuzimanje odgovornosti,
  • sposobnost za timski rad.

Nudimo:

  • Obuka obezbjeđena kod poslodavca,
  • obezbjeđen prevoz.

Prijave i CV za posao Radnici u proizvodnji (m/ž) Nova Topola možete slati putem opcije “Prijavite se za posao” ili donijeti lično u prostorije firme u AGROINDUSTRIJSAK ZONA BB, NOVA TOPOLA.

Kontakt telefon 065/146-597

Više o kompaniji pogledajte na linku Calzedonia S.p.A. Group – Official website of Calzedonia Group

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 5

    Datum isteka: 20.08.2022

    Datum objave: 21.07.2022

    Lokacija: Nova topola