fbpx

Radnici na montaži Aleksandrovac, Laktaši

Ovaj oglas je istekao
spektar, konkursi za posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, internacionalnu proizvodnu kompaniju traži izvršioce za radno mjesto:

Opis posla:

  • Poslovi montaže dijelova u prozvodnji plastičnih komponenti.

Potrebni uslovi:

  • Motivacija za ovu vrstu posla,
  • odgovorna osoba,
  • timski orijentisana.

Preduzeće nudi:

  • Radno vrijeme od 07 do 15 časova, neradna subota i nedjelja,
  • plaćen prevoz i obezbijeđen topli obrok u preduzeću,
  • početna plata 700 KM za prvi mjesec rada. Nakon toga ugovor o radu na tri mjeseca i prvo povećanje plate, zatim istekom ovog ugovora pregovara se ponovo oko iznosa plate i sklapa ugovor o radu na neodređeno vrijeme.

Prijave za posao Radnici na montaži (m/ž) Aleksandrovac slati putem opcije “Prijavite se za posao” ili na Viber 065/200-444.

Broj izvršilaca: 1

Datum isteka: 01.07.2022

Datum objave: 20.06.2022

Lokacija: Aleksandrovac Laktaši