Radnik u proizvodnji ALU i PVC stolarije – manuelne i CNC operacije Laktaši

konkurs za posao, poslovi

Tehnosint d.o.o. raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Radnik u proizvodnji ALU i PVC stolarije - manuelne i CNC operacije Laktaši

Opis poslova:

  • Rezanje profila,
  • obrada profila,
  • priprema finalnog proizvoda za transport,
  • korišćenje proizvodnog softvera,
  • ostali zadaci po nalogu nadređenih.

Potrebno obrazovanje / radno iskustvo:

  • SSS,
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Od Vas očekujemo:

  • Poznavanje procesa i proizvoda,
  • odgovornost i preciznost,
  • poznavanje tehničkih crteža,
  • sposobnost u rješavanja potencijalnih problema,
  • kontinuirano učenje i razmjena znanja sa zaposlenima,
  • usmjerenost na kvalitet i ostvarivanje ciljeva proizvodnje,
  • organizovanost i poštovanje rokova.

Nudimo Vam:

  • Posao u stabilnoj i izvozno orijentisanoj firmi,
  • odlične uslove rada,
  • mogućnost (stručnog) usavršavanj,
  • priliku za unapređenje.

Zainteresovani kandidati za posao Radnik u proizvodnji ALU i PVC stolarije – manuelne i CNC operacije Laktaši se mogu javiti broj telefona: 066 80 81 82 ili prijavu sa CV ili kraćom biografijom poslati putem opcije “Prijavite se za posao”.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 6

    Datum isteka: 28.09.2022

    Datum objave: 29.08.2022

    Lokacija: Laktaši