fbpx

Radnik u proizvodnji Banja Luka

konkurs za posao, konkurs za klijenta

Agencija Spektar, za Klijenta koji želi da ostane anoniman, raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Pakovanje-isporuka.

Potrebni uslovi:

  • SSS/NK,
  • radno iskustvo nije neophodno,
  • brzina i dinamičnost,
  • vrijedna I odgovorna osoba.

 Nudimo:

  • Platu već od 1250KM s tendencijom rasta,
  • timski rad,
  • mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme,
  • topli obrok,
  • rad u smjenama.

Budite dio uspješnog tima!

Prijave za posao Radnik u proizvodnji Banja Luka možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 24.12.2022

    Datum objave: 25.11.2022

    Lokacija: Banja Luka