fbpx

Referent nabavke Banja Luka, Laktaši

Veliki izbor keramičkih pločica, sanitarija, tuš-kabina, kada, kupatilskog namještaja i svega ostalog što Vam je potrebno za Vaše kupatilo.

Preduzeće za trgovinu i usluge Hidroinženjering and Economic d.o.o. zbog povećanja obima posla i daljeg razvoja raspisuje konkurs za popunjavanje radnog mjesta na pozicji:

Opis posla:

  • Blagovremena nabavka robe za potrebe preduzeća,
  • praćenje i upravljanje zalihama robe,
  • nabavka robe od domaćih i inostranih dobavljača prema trenutnim potrebama,
  • održavanje kontinuirane komunikacije sa dobavljačima i pregovaranje o uslovima saradnje,
  • pronalazak novih dobavljača i roba,
  • praćenje trendova na tržištu i uvođenje noviteta,
  • komunikacija i rad sa kupcima.

Uslovi:

  • Minimalno SSS, poželjno VSS, ekonomskog smjera,
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu,
  • dobro poznavanje rada na računaru sa akcentom na Excel.

 Nudimo:

  • Rad u uspješnom preduzeću,
  • stalni posao,
  • redovna i stimulativna primanja,
  • dinamičan i kreativan tim radnih kolega.

Od Vas očekujemo:

  • Spremnost na timski rad,
  • kreativnost,
  • odgovornost,
  • organizovanost,
  • spremnost na učenje.

Prijave za posao Referent nabavke Banja Luka, Laktaši možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 2

    Datum isteka: 17.12.2022

    Datum objave: 18.11.2022

    Lokacija: Banja Luka, Laktaši