fbpx

Referent nabavke i podrške prodaji (m/ž) Banja Luka

Trigma d.o.o. Banja Luka, koja posluje u okviru T-Group Holding Srl. Italy, je uspješna i perspektivna firma, prisutna više od 20 godina na cjelokupnom tržištu BiH, sa prepoznatljivim imidžom i kvalitetnim brendovima koje nudi u svom asortimanu: motorna ulja i maziva: Texaco, Shell, Gazpromneft, TGH Lubricants; autodijelovi i akumulatori: Robert Bosch, Wix, Jenox; Mirka – brusni alati i materijali i Förch – sve za zanatstvo i industriju.

OPIS POSLOVA:

  • Prati stanje zaliha, planira nabavku i dopunu lagera,
  • kreira plan nabavke (nedeljni, mjesečni, kvartalni) na osnovu predviđenih i ugovorenih poslova,
  • koordiniše cjelokupnim procesom nabavke i nabavlja robu po definisanim standardima na osnovu zahtjeva drugih sektora i službi, u zavisnosti od planiranih i ugovorenih poslova,
  • vodi evidenciju o porudžbinama i prati rokove isporuke robe,
  • planira optimalne zalihe robe i smanjenje troškova lagera,
  • prati i analizira tržište u cilju pronalaženja najpovoljnijih dobavljača,
  • vrši ocjenu odabranih dobavljača i ažurira bazu istih,
  • vodi pregovore sa dobavljačima o uslovima nabavke uzimajući u obzir cijenu, rok isporuke i uslove plaćanja,
  • vodi računa o isporučenoj robi (kvalitet, kvantitet),
  • upućuje reklamacije i sačinjava zapisnike o nepravilnostima,
  • učestvuje u kreiranju i realizaciji ugovora i zahtijeva za nabavku,
  • uređuje potrebnu dokumentaciju i koordiniše sa špediterskim kućama u zemlji i inostranstvu radi uvoza i carinjenja robe,
  • organizuje međunarodni transport robe,
  • obavlja poslove podške kupcima i odjelu prodaje u vidu dostavljanja informacija iz kataloga roba,
  • komunicira sa prodajnim osobljem i daje im informacije vezane za artikle, dostupnost, rokove isporuke, cijene…,
  • izrađuje i šalje ponude kupcima,
  • zaprima narudžbe i obavještava kupce o uslovima i rokovima isporuke,
  • daje nalog skladištu za otpremu robe,
  • vodi evidenciju i izrađuje izvještaje i analize,
  • unosi i ažurira podatke u poslovnoj aplikaciji,
  • obavlja i sve druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.

POTREBNA ZNANJA I VJEŠTINE:

Minimalno:

  • Proaktivan pristup i samostalnost u obavljanju radnih zadataka,
  • dobre organizacione sposobnosti,
  • odlično poznavanje rada u MS Office-u, naročito u MS Excel-u,
  • konverzacijski nivo engleskog jezika,
  • odgovornost u obavljanju poslovnih zadataka i lojalnost prema poslodavcu,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • srednja stručna sprema (SSS).

Poželjno:

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • poznavanje roba iz branše auto-dijelova,
  • viša ili visoka stručna sprema (VŠS ili VSS).

NUDIMO VAM:

  • Izazovan, dinamičan i odgovoran posao,
  • natprosječna mjesečna primanja,
  • prijatno i timski orjentisano radno okruženje,
  • stalnu tehničku edukaciju.

Prijave za posao Referent nabavke i podrške prodaji (m/ž) Banja Luka, uz priloženu biografiju – CV i motivaciono pismo, dostavite putem pošte na adresu:  Trigma d.o.o, Subotička 149a, 78000 Banja Luka ili putem opcije “PRIJAVITE SE ZA POSAO”

Samo odabrani kandidati će biti kontaktirani.

Krajnji rok za slanje prijava je trideset dana od dana objavljivanja oglasa.

Neblagovremene i nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 16.10.2022

    Datum objave: 17.09.2022

    Lokacija: Banja Luka