fbpx

Referent prodaje Laktaši

Ovaj oglas je istekao
hidraulika flex, konkurs za posao

Zbog povećanog obima posla Hidraulika flex doo iz Laktaša raspisuje konkurs za popunu sledećih radnih mjesta:

Opis posla:

  • Direktna komunikacija sa kupcima u maloprodaji,
  • pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju proizvoda,
  • razvrstavanje i izlaganje proizvoda,
  • praćenje i blagovremeno popunjavanje zalihe robe,
  • izrada prateće dokumntacije prilikom prodaje i izdavanja robe.

Uslovi:

  • Potrebno radno iskustvo u navedenoj oblasti.

Oglas ostaje otvoren do popune radnih mjesta.

Prijave za posao Referent prodaje Laktaši  možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”, poštom na adresu: Jovana Cvijića 3 78250 Laktaši,  Ili direktno u prostorije firme sa naznakom prijava za posao.

Broj izvršilaca: 1

Datum isteka: 30.09.2022

Datum objave: 31.08.2022

Lokacija: Laktaši