fbpx

Referent prodaje u call centru Banja Luka

Krajinagroup d.o.o. u cilju daljeg razvoja kompanije raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Svakodnevna komunikacija sa klijentima,
  • pružanje svih relevantnih informacija, upustava, savjeta i pomoći klijentima,
  • kreiranje ponuda,
  • evidentiranje reklamacija korisnika,
  • administrativni poslovi vezani uz posao,
  • obavljanje drugih poslova po nalogu  neposrednog rukovodioca i direktora Društva.

Odgovoran je za:

  • Uredno, blagovremeno i savjesno izvršavanje svojih radnih zadataka u skladu sa zakonom, podzakonskim aktima i opštim i pojedinačnim aktima Društva,
  • racionalno korištenje sredstava rada, predmeta rada i propisanog radnog vremena.

Minimalno potrebni uslovi:

  • SSS (završena medicinska škola),
  • poznavanje rada na računaru: MS OFFICE,
  • vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač,
  • poznavanje Engleskog jezika – odlično,
  • samostalnost, odgovornost, sistematičnost, tačnost i fokus na detalje prilikom izvršavanja radnih zadataka,
  • spremnost za rad u timu,
  • poželjno radno iskustvo.

Nudimo:

  • Stimulativna i redovna primanja,
  • mogućnost napretka i razvoja,
  • edukacije.

Ukoliko zadovoljavate navedene uslove, spremni ste za nove izazove, dinamična ste i komunikativna osoba i želite da postanete dio našeg tima, pošaljite nam svoj CV za posao Referent prodaje u call centru Banja Luka putem opcije “Prijavite se za posao”.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 21.07.2022

    Datum objave: 22.06.2022

    Lokacija: Banja Luka