fbpx

Referent za javne nabavke Banja Luka

Krajinagroup d.o.o. u cilju daljeg razvoja kompanije raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Praćenje zakona i propisa iz oblasti javnih nabavki,
  • priprema  dokumentacije i obrada ponuda za javne nabavke,
  • prikupljanje i obrada  podataka za izradu analiza, izvještaja i drugih stručnih materijala,
  • vođenje propisane  dokumentacije,
  • obavljanje drugih poslova po nalogu  neposrednog rukovodioca i direktora Društva.

Odgovoran je za:

  • Uredno, blagovremeno i savjesno izvršavanje svojih radnih zadataka u skladu sa zakonom, podzakonskim aktima i opštim i pojedinačnim aktima Društva,
  • racionalno korištenje sredstava rada, predmeta rada i propisanog radnog vremena.

Minimalno potrebni uslovi:

  • SSS ili VSS,
  • poznavanje rada na računaru: MS OFFICE,
  • vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač,
  • poznavanje Engleskog jezika – odlično,
  • samostalnost, odgovornost, sistematičnost, tačnost i fokus na detalje prilikom izvršavanja radnih zadataka,
  • spremnost za rad u timu,
  • poželjno radno iskustvo u oblasti javnih nabavki.

Nudimo:

  • Stimulativna i redovna primanja,
  • mogućnost napretka i razvoja,
  • edukacije.

Ukoliko zadovoljavate navedene uslove, spremni ste za nove izazove, dinamična ste i komunikativna osoba i želite da postanete dio našeg tima, pošaljite nam svoj CV za posao Referent za javne nabavke Banja Luka putem opcije “Prijavite se za posao”.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 21.07.2022

    Datum objave: 22.06.2022

    Lokacija: Banja Luka