fbpx

Restoranski radnici Hohenems, Austrija

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, brzorasteći lanac prehrane u Zapadnoj Evropi, traži saradnike za poziciju:

Opis posla:

  • Posluživanje gostiju,
  • priprema proizvoda,
  • prezentacija proizvoda,
  • rad na kasi,
  • pospremanje radnog prostora,
  • ispomoć kolegama na poslu.

Potrebni uslovi:

  • SSS, ugostiteljska škola,
  • radno iskustvo na istim poslovima u restoranima ili prodaji prednost, nije uslov,
  • fleksibilna, motivisana, posvećena osoba, timski orijentisana,
  • razvijena svijest o čistoći i higijeni,
  • poznavanje njemačkog jezika (minimalno A2) nivo, prednost poznavanje i nekog drugog jezika.

Preduzeće nudi:

  • Fleksibilno radno vrijeme (petodnevna sedmica),
  • sveobuhvatnu obuku uz punu platu ( TQSR Academy),
  • bruto mjesečnu platu od 1.630 eura (na 40 sati sedmično), plata zavisi od vašeg radnog iskustva i učinka,
  • dodatne 13. i 14. plata (ljetna i zimska) koje se oporezuju sa 8% (bruto plate),
  • topli obrok do 200 eura,
  • radno odjelo, novu radnu obuću svake godine,
  • dobre mogućnosti za napredovanje,
  • stabilan posao i sigurno radno okruženje u kompaniji koja je vlasnik mnogih brendova, a koja dalje širi poslovanje,
  • dobru radnu atmosferu u međunarodnom, visoko motivisanom timu,
  • besplatan smještaj prva 3 mjeseca u Hohenemsu.

Prijave sa za posao Restoranski radnici Hohenems, Austrija slati putem opcije“Prijavite se”  ili putem Vibera 065/200-444.

Napomena: biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 10

    Datum isteka: 31.07.2022

    Datum objave: 15.06.2022

    Lokacija: Hohenems, Austrija