fbpx

Roštilj majstor Rovinj, Hrvatska

spektar, konkursi za posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži saradnika za poziciju:

Opis posla:

  • Priprema jela sa roštilja (mediteranska i kontinentalna kuhinja).

Uslovi:

  • Radno iskustvo minimalno 6 mjeseci na istim poslovima,
  • fleksibilnost, spremnost za timski rad, dobra komunikacija.

Poslodavac nudi:

  • Sezonski posao (15.05 – 30.09.2022.),
  • radna dozvola,
  • obezbjeđen smješaj i hrana.

Prijave za posao Roštilj majstor Rovinj Hrvatska, možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”, ili putem Viber 065/200-444.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 15.07.2022

    Datum objave: 11.05.2022

    Lokacija: Rovinj Hrvatska