fbpx

Rukovalac građevinskim mašinama Banja Luka

spektar, konkursi za posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Upravljanje mašinom za zabijanje stubova marke ORTECO,
  • upravljanje drugim vrstama rovokopača i utovarivača.

Potrebni uslovi:

  • Licenca za rad sa građevinskim mašinama,
  • spremnost za rad na terenu,
  • samostalnost u radu,
  • timski pristup i odgovornost u radu.

Preduzeće nudi:

  • Stimulativna primanja i prijava na puni iznos plate,
  • posebno plaćeni prekovremeni sati,
  • rad na terenu (trenutno teritorija RS, Hercegovina),
  • 15 dana rad na terenu, (nedjeljom se ide i vraća sa terena), 7 dana slobodni, ukupan fond mjesečnih radnih sati je između 180 do 200,
  • obezbjeđeni prevoz, smještaj i hrana.

Prijave sa biografijom za posao Rukovalac građevinskim mašinama Banja Luka možete  slati putem opcije “Prijavite se za posao” ili putem Vibera 065 200 444.

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 21.08.2022

    Datum objave: 21.07.2022

    Lokacija: Banja Luka