Samostalni komercijalisti prodaje za regije Sarajevo i Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Voćar doo preduzeće za proizvodnju i preradu hrane je osnovano 1989 godine u Brčkom

VOĆAR d.o.o. Brčko je preduzeće za proizvodnju i distribuciju prehrambenih proizvoda na području BiH. Preduzeće je sa proizvodnjom locirano na teritoriji općine Brčko Distrikt. Proizvodi su svrstani u nekoliko kategorija snack proizvoda (flipsi,čipsi,kikiriki,šljive,kokice, i drugi proizvodi iz programa grickalica, keksi, začini, sokovi i ostalo. Proizvodni asortiman čini oko 90 proizvoda. Radi osvježenja prodajne sluzbe, proizvoda objavljujemo OGLAS za prijem

Uslovi:

  • SSS ili VŠS,
  • najmanje 1 godina radnog iskustva na radnom mjestu komercijalista-unapređivač prodaje prehrambenih proizvoda,
  • sklonost timskom radu uz proaktivnu vlastitu inicijativu,
  • spremnost za preuzimanje odgovornosti za ispunjenje plana prodaje,
  • napredno poznavanje rada na računaru MS Office,
  • vozački ispit B ili C kategorije,
  • boravište: Prednost imaju osobe sa mjestom boravka iz navedenih regija

Kratak opis poslova i radnih zadataka komercijaliste:

  • Ispunjavanje standarda iz prodaje postavljenih od strane poslodavca u oblasti unapređenja prodaje,
  • realizacija postavljenog mjesečnog plana prodaje uz  adekvatno nagrađivanje,
  • svakodnevni obilazak trgovina marketa po planogramu,prikupljanje i elektronsko upućivanje narudžbi u centralno skladište,
  • svakodnevna kontrola izložbenih polica,izlaganje proizvoda,prezentacija proizvoda potrošačima po potrebi,analiza narudžbi,praćenje realizacije narudžbe kupca u prijemnom skladištu,
  • praćenje pozicioniranja proizvoda,rokova trajanja,predlaganje akcijske prodaje proizvoda,fizička zamjena proizvoda, kontrola i realizacija naplate, sprovođenje akcijskih prodaja,
  • evidencija i ažuriranje zastupljenog asortimana proizvoda,
  • izrada sedmičnog izvještaja o aktivnostima prodaje, i savjesno i odgovorno upravljanje i korištenje imovine poslodavca.

Broj izvršilaca: 2 za svaku navedenu regiju.

Zainteresirani kandidati svoj CV (predhodni poslodavci,radno iskustvo,trenutni radni status kandidata i dr.) mogu dostaviti na email: posao@vocar.ba, ili vocar@vocar.ba ili putem opcije “Prijavite se za posao”.

Aplikacija se može preuzeti sa naše web stranice www.vocar.ba

Kontakt telefon 061720012

Broj izvršilaca: 4

Datum isteka: 26.01.2023

Datum objave: 27.12.2022

Lokacija: Sarajevo, Banja Luka