fbpx

Saradnik za digitalni marketing Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Administracija web stranice i društvenih mreža,
  • učestvovanje u razvoju i unapređivanju rada web stranice i društvenih mreža u cilju ostvarivanja veće dnevne posjećenosti korisnika,
  • poslovna komunikacija sa klijentima,
  • prodaja i promocija usluga putem društvenih mreža.

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo na pomeuntim ili sličnim poslovima,
  • dobro poznavanje engleskog jezika,
  • dobro poznavanje MS Office,
  • dobro poznavanje Photoshopa.

Nudimo:

  • Izazovan posao, stimulativna primanja,
  • Radno vrijeme od ponedeljka do petka od 08.00 do 16.00 časova, vikend slobodan.
  • dodatne stimulacije u skladu sa ostvarenim rezultatima rada.

Prijave za posao Saradnik za digitalni marketing Banja Luka možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”, ili putem Viber 065/200-444.

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvršilaca: 1

Datum isteka: 30.11.2022

Datum objave: 18.11.2022

Lokacija: Banja Luka