fbpx

Sezonski posao Mesar Lošinj, Hrvatska

spektar, konkursi za posao

Provedite ljetnu sezonu radeći i uživajući u ljepotama ostrva Lošinj. Zaposlenima je obezbjeđen kvalitetan smještaj u blizini mjesta rada, obrok, mogućnost odmora, kupanja na predivnim plažama, rekreacije na stazama uz more, okruženi borovom šumom. Za našu proizvodnju tražimo pojačanje na poziciji:

Opis posla:

  • Obrada, grubo rasjecanje i iskorištavanje svih vrsta mesa (prema kuharskoj ili mesarskoj obradi),
  • ručno odnosno mašinsko iskorištavanje kosti za umak,
  • sječa i oblikovanje svih vrsta mesa prema namjeni iskorištavanja u daljnjoj obradi,
  • sudjelovanje u termičkom tretmanu obrađenog mesa kod dimljenja,
  • soljenja/salamurenja i pripreme mesa za dimljenje,
  • priprema procesa dubokog smrzavanja svih kategorija mesa,
  • upotreba začina, aditiva i drugih hemijskih dodatka za poboljšanje proizvoda prema recepturi,
  • priprema mesa na osnovu radnog naloga, konfekcioniranje, pakovanje i slaganje u ambalažu,
  • održavanje čistoće radnog prostora, mašina i alata u pogonu.

Uslovi:

  • Motivacija za sezonskim radom,
  • KV, VKV mesar,
  • radno iskustvo od minimalno tri godine na istim ili sličnim poslovima.

Poslodavac nudi:

  • Rad u jednoj od vodećih trgovačkih kompanija na kvarnerskim ostrvima,
  • podsticajna primanja, rad u jednoj smjeni, plaćene prekovremene sate u skladu sa zakonom,
  • obezbjeđen jedan topli obrok, edukacija, mogućnost napredovanja na višu poziciju,
  • kvalitetan smještaj ,
  • naknadna putnih troškova za povratak kući,
  • mogućnost produžetka ugovora,
  • idealan spoj rada i odmaranja na jednom od najljepših ostrva na Jadranu.

Očekivani početak rada je 15.04.2023.

Prijave za Sezonski posao Mesar Lošinj, Hrvatska, možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”, ili putem Viber 065/200-444.

Napomena: Svi zainteresovani će moći porazgovarati sa predstavnicima poslodavca u prostorijama agencije Spektar, o terminu biće pravovremeno obavješteni.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 2

    Datum isteka: 30.04.2023

    Datum objave: 16.01.2023

    Lokacija: Lošinj, Hrvatska