fbpx

Sezonski posao Pekar Lošinj, Hrvatska

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Provedite ljetnu sezonu radeći i uživajući u ljepotama ostrva Lošinj. Zaposlenima je obezbjeđen kvalitetan smještaj u blizini mjesta rada, obrok, mogućnost odmora, kupanja na predivnim plažama, rekreacije na stazama uz more, okruženi borovom šumom. Za našu proizvodnju tražimo pojačanje na poziciji

Opis posla:

  • Briga oko proizvoda od tijesta, kruha i peciva,
  • priprema i izrada tijesta za sve vrste pekarskih proizvoda (priprema tijesta, miješanje oblikovanje, fermentiranje i pečenje),
  • ručno, odnosno mašinsko oblikovanje tijesta za sve vrste pekarskih proizvoda,
  • korišćenje aditiva i drugih hemijskih dodatka za poboljšanje proizvoda prema recepturi,
  • održavanje čistoće radnog prostora, mašina i alata u pogonu.

Uslovi:

  • Motivacija za sezonskim radom,
  • sa ili bez radnog iskustva.

Poslodavac nudi:

  • Odlični finansijski uslovi,
  • obezbjeđen topli obrok, edukacija, mogućnost napredovanja na višu poziciju,
  • kvalitetan smještaj u dvokrevetnim sobama,
  • rad u jednoj od vodećih trgovačkih kompanija na kvarnerskim ostrvima,
  • rad u dvije smjene, plaćene prekovremene sate u skladu sa zakonom,
  • rad tokom sezone ali i mogućnost produžetka ugovora na neodređeno vrijeme,
  • idealan spoj rada i odmaranja na jednom od najljepših ostrva na Jadranu.

Očekivani početak rada je 01.06.2022 – 01.10.2022

Prijave za Sezonski posao, Pekar Lošinj Hrvatska, možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”, ili putem Viber 065/200-444.

Napomena: Svi zainteresovani će moći porazgovarati sa predstavnicima poslodavca u prostorijama Agencije Spektar, o terminu biće pravovremeno obavješteni.

Broj izvršilaca: 2

Datum isteka: 30.06.2022

Datum objave: 11.05.2022

Lokacija: Lošinj Hrvatska