fbpx

Sezonski posao Prodavač Cres / Lošinj, Hrvatska

spektar, konkursi za posao

Provedite ljetnu sezonu radeći i uživajući u ljepotama ostrva Lošinj. Zaposlenima je obezbjeđen kvalitetan smještaj u blizini mjesta rada, obrok, mogućnost odmora, kupanja na predivnim plažama, rekreacije na stazama uz more, okruženi borovom šumom. Za našu trgovinu tražimo pojačanje na poziciji:

Opis posla:

  • Posluživanje, savjetovanje kupca, prodaja robe, naplaćivanje, rad na blagajni,
  • zaprimanje, izlaganje robe, isticanje cijena i kontrola rokova,
  • pripremanje robe za povrat, sniženje, akciju,
  • održavanje urednosti i čistoće radnog prostora,
  • i obavljanje drugih sličnih poslova po nalogu neposrednog rukovodioca.

Odgovornosti:

  • Postupanje u skladu sa radnim nalogom,
  • za rokove, cijene i deklaracije proizvoda za koje je zadužen.
  • primjena zakonskih propisa o trgovini i higijenskom minimumu,
  • ispravna naplata računa i stručno usluživanje kupaca.

Uslovi:

  • Motivacija za sezonskim radom,
  • KV trgovac, nije uslov,
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • poželjno poznavanje rada na kasi,
  • poželjno poznavanje jednog stranog jezika.

Poslodavac nudi:

  • Rad u jednoj od vodećih trgovačkih kompanija na kvarnerskim ostrvima,
  • smjenski dvokratan rad, plaćene prekovremene sate u skladu sa zakonom,
  • obezbjeđen topli obrok, edukacija, mogućnost napredovanja na višu poziciju,
  • kvalitetan smještaj u dvokrevetnim sobama,
  • naknada troškova specijalističkog i sanitarnog pregleda,
  • naknada putnih troškova za povratak kući,
  • mogućnost produžetka ugovora,
  • idealan spoj rada i odmaranja na jednom od najljepših ostrva na Jadranu.

Očekivani početak rada je 01.06.2023.

Prijave za Sezonski posao Prodavač, Cres / Lošinj Hrvatska, možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”, ili putem Viber 065/200-444.

Napomena: Svi zainteresovani će moći porazgovarati sa predstavnicima poslodavca u prostorijama agencije Spektar, o terminu biće pravovremeno obavješteni.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 20

    Datum isteka: 31.05.2023

    Datum objave: 16.01.2023

    Lokacija: Cres / Lošinj, Hrvatska