fbpx

Sezonski posao Vozač B kategorije Cres/Lošinj, Hrvatska

spektar, konkursi za posao

Provedite ljetnu sezonu radeći i uživajući u ljepotama ostrva Lošinj. Zaposlenima je obezbjeđen kvalitetan smještaj u blizini mjesta rada, obrok, mogućnost odmora, kupanja na predivnim plažama, rekreacije na stazama uz more, okruženi borovom šumom. Za našu trgovinu tražimo pojačanje na poziciji:

Opis posla:

  • Dostava robe kupcima prema dnevnom rasporedu,
  • učestvovanje u utovaru i istovaru robe,
  • popunjavanje i ovjera putnih naloga,
  • izrada zapisnika o lomu ili manjku robe,
  • ostali slični poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca.

Odgovornosti:

  • Za primjenu i poštovanje propisa u saobraćaju,
  • za tehničku ispravnost vozila,
  • odgovoran je za štetu ili manjak nastalu prilikom transporta robe,
  • poštovanje sanitarno-higijenskih propisa,
  • poštovanje propisa o zaštiti na radu.

Uslovi:

  • Motivacija za sezonskim radom,
  • vozačka dozvola B kategorije.

Poslodavac nudi:

  • Rad u jednoj od vodećih trgovačkih kompanija na kvarnerskim ostrvima,
  • smjenski dvokratan rad, plaćene prekovremene sate u skladu sa zakonom,
  • naknada troškova ljekarskog i sanitarnog pregleda.
  • naknada putnih troškova za povratak kući,
  • obezbjeđen topli obrok i kvalitetan smještaj u dvokrevetnim sobama,
  • rad u jednoj od vodećih trgovačkih kompanija na kvarnerskim ostrvima,
  • idealan spoj rada i odmaranja na jednom od najljepših ostrva na Jadranu.

Očekivani početak rada je 15.05.2023.

Prijave za Sezonski posao Vozač B kategorije Cres/Lošinj, Hrvatska, možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”, ili putem Viber 065/200-444.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 3

    Datum isteka: 30.04.2023

    Datum objave: 16.01.2023

    Lokacija: Lošinj, Hrvatska