fbpx

Skladišni radnik (m/ž) Banja Luka

Društvo sa ograničenom odgovornošću za proizvodnju, usluge i trgovinu „Interlignum“ Teslić bavi se rezanjem i prodajom pločastog materijala za proizvodnju namještaja. U skladu sa ukazanim potrebama , pozivamo zainteresovane kandidate sa teritorije Bosne i Hercegovine  da se prijave na naš Konkurs za prijem u radni odnos:

Uslovi:

  • SSS, KV,
  • radno iskustvo je poželjno ali nije neophodno,
  • obuka za rad radnika će biti izvršena u okviru društva,
  • vozačka dozvola B kategorije.

Od kandidata očekujemo:

  • Odgovornost,
  • spremnost za timski rad.

Nudimo:

  • Obezbijeđen topli obrok,
  • stimulativna primanja,
  • mogućnost napredovanja.

Opis poslova:

  • Organizovanje i obavljanje poslova u skladištu,
  • preuzimanje, smještanje i čuvanje robe,
  • sortiranje robe,
  • zadužen za organizovanje dopune i otpreme robe,
  • rad u magacinu kant traka.

Zainteresovani kandidati za posao Skladišni radnik (m/ž) Banja Luka mogu da se jave na broj telefona: 066/803-669, kontakt osoba Branko, ili mogu da dođu lično u prostorije ,,Drvomarket“ Ul. Veljka Mlađenovića bb, 78000 Banja Luka (uz prethodnu najavu) ili prijavu poslati putem opcije “Prijavite se za posao”.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 2

    Datum isteka: 23.02.2023

    Datum objave: 24.01.2023

    Lokacija: Banja Luka