fbpx

Skladištar Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
spektar, konkursi za posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Prijem robe u skladište (kontrola kvaliteta i kvantiteta robe i vođenje evidencije o prijemu),
  • pravilno održavanje postojeće robe u skladištu,
  • vršenje popisa robe,
  • izdavanje robe sa vođenjem određene dokumentacije,
  • utovar i istovar robe prilikom prijema i otprema,
  • održavanje skladišnog prostora,
  • pakovanje robe,
  • vođenje skladišnih knjiga,
  • pakovanje robe za brzu poštu,
  • vrši zamjenu robe kupcima (veličinski brojevi itd.),
  • prijavljuje sve neusaglašenosti na prijemu i otpremi robe,
  • ostali pomoćni poslovi u i van firme.

Uslovi:

  • Minimum SSS,
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • poželjno posjedovanje dozvole za viljuškara,
  • poznavanje rada na računaru MS Office.

Nudimo:

  • Radno vrijeme od 8 do 16 časova,
  • svaka druga ili treća subota od 8 do 12 časova,
  • stimulativna zarada.

Prijave za posao Skladištar Banja Luka možete slati putem opcije “Prijavite se za posao” ili putem Vibera  065/200-444.

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvršilaca: 2

Datum isteka: 30.06.2022

Datum objave: 21.04.2022

Lokacija: Banja Luka