fbpx

Skladištar – dostavljač Banja Luka, Laktaši

Voćar doo preduzeće za proizvodnju i preradu hrane je osnovano 1989 godine u Brčkom

VOĆAR d.o.o. Brčko je preduzeće za proizvodnju I distribuciju prehrambenih proizvoda na području BiH. Preduzeće je sa proizvodnjom locirano na teritoriji općine Brčko Distrikt. Osnovni prehrambeni proizvodi su svrstani u kategorie snack proizvoda(flipsi,čipsi,kikiriki, i drugi razni proizvodi iz programa grickalica) suho voće, keksi, začini, sokovi i ostalo. Proizvodni asortiman čini oko 120 gotovih proizvoda. Pozivamo kandidate skladištare koji svoju budućnost vide u BiH da se jave na oglas. Radi poboljšane prodaje i logistike svojih gotovih proizvoda obavljujemo oglas:

Skladištar - dostavljač Banja Luka, Laktaši

Opis posla:

  • Utovar i istovar robe,
  • preuzimanje i izdavanje robe,
  • kvantitativna i kvalitativna kontrola zaprimljene robe,
  • pravilno uskladištenje robe po kategorijama proizvoda,
  • vođenje evidencije rokova trajanja proizvoda,
  • mjesečni popis,
  • izrada i izdavanje skladišne dokumentacije,
  • priprema robe za otpremu,
  • izrada otpremnice/fakture, putnog naloga i ostale potrebne dokumentacije,
  • distribucija robe do kupca,
  • organizacija i kontrola rada u skladištu,
  • fizički poslovi kod manipulacije robe,
  • primjena svih važećih zakona, propisa, procedura i radnih uputa vezanih za skladišno poslovanje
  • materijalna odgovornost za robu i sredstva za rad
  • urednost i higijena skladišnog prostora i poslovne dokumentacije
  • evidencija rada i sedmično pismeno izvještavanje o radu direktoru preduzeća.

Uslovi:

  • SSS, ekonomski, trgovački smjer ili opšte obrazovanje,
  • radno iskustvu minimum 2 godine na vođenju skladišta prehrambenih proizvoda ili robe široke potrošnje,
  • odgovornost, pedantnost, organizovanost,
  • zdravstvena sposobnost,
  • napredno znanje rada na računaru,
  • vozačka dozvola B ili C kategorije.

Nudimo:

  • Stalni radni odnos,
  • aktivno sudjelovanje u radu i razvoju preduzeća,
  • mogućnost stručnog usavršavanja, napredovanja i izgradnje karijere,
  • poticajna plata primjerana značaju radnog mjesta.

CV sa podacima predhodnih poslodavaca, njihovim djelatnostima i radnim iskustvom te trenutnim radnim statusom i fotografijom možete poslati putem opcije “Prijavite se za posao” ili na adresu poštom: Voćar d.o.o. Brčko, “Za natječaj”, Gornji Rahić 112, 76207 Gornji Rahić.

Napomena: Kontaktirat ćemo kandidate koji uđu u najuži izbor.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 12.07.2022

    Datum objave: 13.06.2022

    Lokacija: Banja Luka, Laktaši