fbpx

Skladištar – magacioner Laktaši, Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
Veliki izbor keramičkih pločica, sanitarija, tuš-kabina, kada, kupatilskog namještaja i svega ostalog što Vam je potrebno za Vaše kupatilo.

Preduzeće za trgoavinu i usluge Hidroinženjering and Economic d.o.o. zbog povećanja obima posla i daljeg razvoja raspisuje konkurs za popunjavanje radnog mjesta na pozicji:

Skladištar - magacioner Laktaši, Banja Luka

Opis posla:

  • Prijem i izdavanje robe,
  • slaganje robe i održavanje skladišta,
  • dostavu robe po potrebi.

Uslovi:

  • Minimalno SSS,
  • iskustvo nije neophodno,
  • inicijativnost, pouzdanost i odgovornost,
  • sposobnost prilagođavanja timskom radu,
  • neophodno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Nudimo:

  • Rad u uspješnom preduzeću,
  • stalni posao,
  • redovna primanja,
  • mogućnost daljeg usavršavanja i napredovanja,
  • dinamičan i kreativan tim radnih kolega.

Prijave za posao Skladištar – magacioner Laktaši, Banja Luka  možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”.

Broj izvršilaca: 2

Datum isteka: 26.11.2022

Datum objave: 27.10.2022

Lokacija: Laktaši, Banja Luka