fbpx

Skladištar Trn, Laktaši

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Spremanje i pakovanje robe po otpremnici za kupca,
  • deklarisanje robe,
  • slaganje robe u magacinu na paletna mjesta,
  • utovar i istovar kamiona viljuškarom (električni i dizel model).

Uslovi:

  • Obavezno radno iskustvo od minimalno dvije godine na sličnim poslovima,
  • prednost kandidatima koji su radili u distribuciji robe široke potrošnje, odnosno vršili otpremu robe za brze pošte, nije uslov,
  • iskustvo u radu sa viljuškarom,
  • vozačka dozvola B kategorije.

Preduzeće nudi:

  • Prijatnu radnu atmosferu,
  • plata po dogovoru,
  • posao na neodređeno vrijeme sa prvim ugovorom na određeno vrijeme,
  • obezbijeđen topli obrok.

Prijave sa biografijom za posao Skladištar Trn, Laktaši slati putem opcije “Prijavite se”  ili putem Vibera 065 200 444.

Napomena: biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvršilaca: 2

Datum isteka: 30.06.2022

Datum objave: 05.05.2022

Lokacija: Banja Luka