fbpx

Stolar Banja Luka

Ovaj oglas je istekao
spektar, konkursi za posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Priprema i obrada elemenata potrebnih za sklapanje drvenih konstrukcija u proizvodnji tapaciranog namještaja,
  • sklapanje drvenih konstrukcija.

Uslovi:

  • Poželjna kvalifikacija VKV ili KV stolar,
  • poželjno iskustvo na sličnim poslovima,
  • poznavanje rada na montaži drvenih konstrukcija.

Nudimo:

  • Stalni radni odnos,
  • odlična stimulativna primanja,
  • profesionalno, dinamično i ugodno radno okruženje,
  • profesionalna podrška i neophodna sredstva za uspješan rad.

Prijave za posao Stolar Banja Luka možete slati putem opcije “Prijavite se za posao” ili  putem Vibera 065/200-444.

Napomena: biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvršilaca: 1

Datum isteka: 15.11.2022

Datum objave: 17.06.2022

Lokacija: Banja Luka