fbpx

Stolar Bjelovar, Hrvatska

Ovaj oglas je istekao
Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioce za radno mjesto

Opis posla:

  • Priprema i sastavljanje unutrašnje stolarije (vrata).

Potrebni uslovi:

  • Obavezno radno iskustvo na istim poslovima, poznavanje rada sa ručnim alatima (bušilice, kružne pile, ručna blanja….) i mašinama za obradu drva.

Preduzeće nudi:

  • Platu od 700 do 1.100 €ura,
  • osiguran smještaj sa pripadajućim troškovima,
  • hranu radnici sami plaćaju,
  • rad u dvije smjene od 06-14 časova i od 14 do 22 časa.

Prijave na oglas Stolar Bjelovar Hrvatska slati putem opcije “Prijavite se za posao”, ili na Viber 065/200-444.

Biće razmatrani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvršilaca: 2

Datum isteka: 30.09.2022

Datum objave: 23.08.2022

Lokacija: Bjelovar, Hrvatska