fbpx

Stolar Hrvatska

spektar, konkursi za posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži izvršioca za radno mjesto:

Opis posla:

  • Odrađivanje operacija na svim mašinama za obradu drva,
  • čitanje tehničkih nacrta i izrada potrebnih elemenata ili konstrukcija,
  • izrada spojeva za lijepljenje te ručno i mašinsko sklapanje drvenog namještaja,
  • mašinska obrada drva,
  • ručno i mašinsko brušenje.

Uslovi:

  • Poznavanje vrsta drva i karakteristika, znanja o spojevima drva, smisao za oblikovanje drvnih elemenata,
  • poznavanje alata za obradu drva,
  • minimalno iskustvo u trajanju od 2 godine na istim ili sličnim poslovima.

Poslodavac nudi:

  • Plata 660-1060 EUR (neto), zavisno od znanja i vještina kandidata,
  • obezbjeđen smještaj,
  • plaćen prevoz od smještaja do radnog mjesta i obrnuto,
  • plaćeni troškovi radne dozvole i ostale potrebne dokumentacije,
  • obezbjeđena obuka na radu,
  • kolektivni godišnji odmor u trajanju tri sedmice i jedna sedmica po izboru radnika,
  • prekovremeni sati uvećani za 50%,
  • mogućnost napredovanja.

Mjesto rada: Okolina Zagreba

Prijave za posao Stolar Hrvatska slati putem opcije “Prijavite se”, ili putem Viber 065/200-444.

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 31.07.2022

    Datum objave: 31.05.2022

    Lokacija: Hrvatska