fbpx

Stolar Maglajani Laktaši

Kompanija Masiv Stil raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis posla:

  • Potreban stolar u stolarskoj radionici,
  • priprema i obrada elemenata potrebnih za sklapanje drvenih konstrukcija.

Potrebni uslovi:

  • Iskustvo na sličnim poslovima i poznavanje rada na montaži drvenih konstrukcija,
  • samostalnost u radu,
  • odgovornost u realizaciji datih zadataka.

Preduzeće nudi:

  • Stalan posao sa probnim radom u trajanju od 1 mjesec,
  • radno vrijeme organizovano samo u prvoj smjeni, svaka druga subota radna, nedjelja neradna,
  • dopunsko osiguranje,
  • obezbijeđen topli obrok u preduzeću,
  • plaćen prevoz.

Biografije za posao Stolar Maglajani, Laktaši slati putem opcije “Prijavite se” ili na telefon 066 401 601 ili na adresu preduzeća Masiv Stil, Maglajani bb, 78250 Laktaši.

Napomena: Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj izvršilaca: 1

Datum isteka: 03.11.2021

Datum objave: 04.10.2021

Lokacija: Maglajani, Laktaši