Stručni saradnik za nabavku u veleprodaji medicinskih sredstava Banja Luka

konkurs za posao

Pharmacol International d.o.o. je kompanija sa sjedištem u Banja Luci čija je osnovna  aktivnost zastupanje stranih farmaceutskih komanija i proizvođača medicinskih proizvoda te velepromet medicinskih sredstava. Zbog proširenog obima posla tražimo:

Opis radnog mjesta:

  • Poslovi nabavke robe iz portfelja dobavljača proizvodnog asortimana,
  • praćenje lagera i izlaza prema kupcima, redovno izvještavanje o stanju lagera te održavanje nivoa lagera u skladu sa godišnjim ciljem,
  • odgovorno praćenje rokova trajanja proizvoda i preduzimanje aktivnosti na njihovom rješavanju,
  • kontrola ulaza i izlaza robe,
  • praćenje i analiza kupaca,
  • izrada izvještaja i analize prodaje,
  • izrada ulaznih/izlaznih dokumenata (primke, predračuni, računi),
  • obrada narudžbi, organizacija transporta do kupaca,
  • poslovi vezani uz praćenje javnih nabavki,
  • prikupljanje i priprema tenderske dokumentacije te pravovremena predaja ispravne ponude.

Šta od Vas tražimo:

  • VSS biomedicinskog usmjerenja (minimalno 2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima u veleprodaji i nabavci),
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu,
  • aktivan rad na računaru (Excel, Outlook, Internet),
  • sposobnost rada u timu,
  • sposobnost analitičkog razmišljanja,
  • predanost radu, snalažljivost, preciznost, pouzdanost i odgovornost,
  • posjedovanje sertifikata o javnim nabavkama,
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Šta Vama nudimo:

  • Ugovor o radu uz odgovarajuća stimulativna primanja,
  • temeljnu i kontinuiranu edukaciju iz područja relevantnih oblasti,
  • rad u dinamičnom, pozitivnom i uspješnom okruženju,
  • obezbijeđeni svi potrebni uslovi za rad.

Mjesto rada: Banja Luka (rad iz kancelarije)

Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom profilu i želite razvijati svoju karijeru u poticajnoj i profesionalnoj radnoj okolini pošaljite nam svoju biografiju (CV) i pismenu preporuku bar jednog od prethodnih poslodavaca putem opcije “Prijavite se za posao”.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 12.02.2023

    Datum objave: 13.01.2023

    Lokacija: Banja Luka