fbpx

Tehnolog Banja Luka

Firma Eurosan doo Banja Luka ovlašteni partner kompanije DIVERSEY  jednog od vodećih svjetskih proizvođača hemijskih proizvoda za čišćenje i sanitaciju u prehrambenoj industriji raspisuje konkurs za radno mjesto:

Opis poslova:

  • Application specialist,
  • aktivno učestvovanje u projektima  kompanija Diversey i Eurosan,
  • podrška prodajnom timu u oblasti hemikalija i procesa u prehrambenoj industriji,
  • učešće u rješavanju zakonske regulative iz oblasti zakona o hemikalijama i biocidima.

Uslovi:

  • VSS – završen tehnološki ili srodan fakultet,
  • vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač,
  • da nije krivično kažnjavan i pravosnažno osuđivan,
  • spremnost na učenje i edukaciju,
  • aktivno znanje engleskog jezika (sposobnost samostalne komunikacije u govoru i pisanju).

Nudimo:

  • Redovna primanja u dogovorenim iznosima,
  • plaćene poreze i doprinose za zdravstveno i penzijsko osiguranje,
  • redovnu edukaciju iz oblasti rada kako u zemlji tako i u inostranstvu sa vrhunskim strucnjacima iz kompanije DIVERSEY,
  • edukaciju iz oblasti zakona o hemikalijama  i biocidima u RS i moguće polaganje za licencu savjetnika za hemikalije.

 Prijave za posao Tehnolog Banja Luka možete slati putem opcije “Prijavite se za posao” ili na telefon  051/456-651.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 08.07.2022

    Datum objave: 09.06.2022

    Lokacija: Banja Luka