fbpx

Trgovac Banja Luka

kuća čaja, konkurs za posao

Kuća čaja raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Opis radnog mjesta:

  • Posluživanje kupaca,
  • izdavanje računa, naplata i pakovanje robe,
  • vodi računa o robi i izlaže robu na police,
  • vodi računa o rokovima, deklaracijama i cijenama,
  • vodi računa o urednosti i čistoći prodajnog prostora.

Uslovi:

  • Minimalno SSS,
  • poželjno radno iskustvo,
  • organizovanost i pouzdanost,
  • kolegijalnosti i timski duh.

Nudimo:

  • Prijatnu radnu atmosferu,
  • atraktivna primanja,
  • mogućnost napredovanja.

Mjesto rada: Banja Luka (TC Emporium)

Prijave za posao Trgovac Banja Luka možete slati putem opcije “Prijavite se za posao”.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 09.12.2022

    Datum objave: 10.11.2022

    Lokacija: Banja Luka