fbpx

Trgovac u maloprodaji Banja Luka

Agencija Spektar tražim posao

Agencija Spektar, agencija sa najdužim iskustvom u posredovanju pri zapošljavanju u BiH za Klijenta, traži saradnika za poziciju:

Opis posla:

  • Prodaja autodijelova i servisnih usluga,
  • komunikacija sa kupcima, servisom, ostalim organizacionim dijelovima.

Potrebni uslovi:

  • Minimalno SSS,
  • dobro poznavanje rada na računaru,
  • poznavanje osnova engleskog jezika,
  • razvijene komunikativne vještine,
  • organizovana, pedantna, ljubazna osoba,
  • želja za sticanjem novih znanja,
  • poželjno iskutsvo na sličnim poslovima, nije uslov.

Preduzeće nudi:

  • Iznadprosječne finansijske uslove,
  • posao na neodređeno vrijeme,
  • ugodno radno okruženje,
  • topli obrok, putni troškovi, plaćen prekovremeni rad,
  • Radno vrijeme u smjenama od 08 do 16 ili od 10 do 18 časova, subota od 08 do 14 ili od 09 do 15 časova, nedelja neradna.

Prijave sa za posao Trgovac u maloprodaji Banja Luka slati putem opcije“Prijavite se za posao”  ili putem Vibera 065/200-444.

Napomena: biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 30.01.2023

    Datum objave: 11.01.2023

    Lokacija: Bilo gdje