fbpx

Upravnik doma za stara i bolesna lica Prijedor

Ustanova socijalne zaštite Dom za stara i bolesna lica "Tara"

Ustanova socijalne zaštite Dom za stara i bolesna lica "Tara", ulica Nikole Luketića b.b. Prijedor, zapošljava

Opis posla:

  • Svakodnevna komunikacija sa doktorima, dobavljačima i korisnicima, i članovima njihovih porodica (pismena i usmena),
  • nadzor nad potrošnim materijalom, kao i sredstvima rada,
  • pravovremene narudžbe (hrana, sredstva za higijenu, pelene, lijekovi itd.),
  • pravovremene reakcije u svim situacijama koje se dešavaju,
  • izrada mjesečnog obračuna troškova,
  • izdavanje faktura,
  • ažuriranje sve potrebne dokumentacije (prijave, odjave, potvrde, sanitarne knjižice, atesti),
  • organizacija radnog procesa za 10-ak zaposlenih (izrada smjena,vođenje šihtarice),
  • svakodnevno izveštavanje pretpostavljenom.

Potrebni uslovi:

  • Viša ili visoka stručna sprema,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • poznavenje rada na računaru – MS Office,
  • spremnost na rad u dinamičnom radnom okruženju,
  • poznavanje osnova računovodstva i finansija,
  • razvijene organizacione i liderske vještine.

Preduzeće nudi:

  • Probni rad u trajanju od tri mjeseca,
  • radno vrijeme od ponedjeljka do subote,
  • stimulativne uslove i mogućnost ostvarenja bonusa,
  • obuku o načinu rada i upoznavanje sa svim sferama posla u trajaju od 1 mjesec.

Prijave sa biografijom za posao Upravnik doma za stara i bolesna lica Prijedor slati putem opcije “Prijavite se za posao” ili putem e-maila: goran@dom-tara.com ili na telelefon +387 65 517 998.

    Pošaljite svoj CV, Biografiju ili sliku. Dozvljene ekstenzije fajlova su: pdf, doc, docx i jpg maximalne veličine 5MB

    Broj izvršilaca: 1

    Datum isteka: 14.10.2022

    Datum objave: 15.09.2022

    Lokacija: Prijedor